Najlepsze filmy na SkyShowtime dla kobiet

Poniżej znajduje się lista filmów, które mogą Cię zainteresować:

 1. „Little Women” (2019) – adaptacja klasycznej powieści Louisy May Alcott, opowiadająca historię czterech sióstr w czasach wojny domowej w Stanach Zjednoczonych.
 2. „The Handmaid’s Tale” (2017-) – choć to serial telewizyjny, warto wspomnieć o tym dramacie, który opowiada historię kobiety w totalitarnym społeczeństwie, gdzie kobiety są zniewolone.
 3. „Mamma Mia!” (2008) – film muzyczny oparty na piosenkach zespołu ABBA, w którym główna bohaterka próbuje odnaleźć swojego prawdziwego ojca przed swoim ślubem.
 4. „Wonder Woman” (2017) – superbohaterski film akcji opowiadający o najsłynniejszej superbohaterce ze świata DC Comics.
 5. „Big Little Lies” (2017-2019) – choć to również serial telewizyjny, warto wspomnieć o tym dramacie, który skupia się na życiu grupy bogatych kobiet w kalifornijskim miasteczku.
 6. „The Devil Wears Prada” (2006) – komedia o młodej dziennikarce, która dostaje pracę asystentki u wymagającej redaktor naczelnej magazynu modowego.
 7. „Gone Girl” (2014) – thriller psychologiczny oparty na powieści Gillian Flynn, który śledzi zaginioną żonę i podejrzanego męża.
 8. „A Star Is Born” (2018) – romantyczny musical o związku pomiędzy utalentowanym muzykiem, a młodą piosenkarką.
 9. „Hidden Figures” (2016) – opowieść oparta na faktach o trzech afroamerykańskich matematyczkach pracujących dla NASA w czasach ruchu praw obywatelskich.
 10. „The Help” (2011) – dramat społeczny, który przedstawia opowieść o afroamerykańskich służących pracujących w domach białych rodzin w latach 60. XX wieku.

Oto kolejne 10 propozycji filmów na platformie SkyShowtime, które mogą zainteresować kobiety:

 1. „La La Land” (2016) – musical romantyczny, który śledzi historię miłości pomiędzy aktorką a jazzowym muzykiem w Los Angeles.
 2. „Little Fires Everywhere” (2020) – choć to serial telewizyjny, warto wspomnieć o tej adaptacji powieści, która eksploruje tematy związane z rasą, klasą społeczną i macierzyństwem.
 3. „Crazy Rich Asians” (2018) – romantyczna komedia oparta na powieści o grupie azjatyckich milionerów i ich bogatych tradycjach.
 4. „The Crown” (2016-) – choć to serial telewizyjny, warto wspomnieć o tej produkcji, która opowiada historię życia brytyjskiej królowej Elżbiety II.
 5. „Bridget Jones’s Diary” (2001) – komedia romantyczna opowiadająca historię młodej kobiety, która prowadzi dziennik swojego życia.
 6. „The Favourite” (2018) – kostiumowy film oparty na prawdziwych wydarzeniach, który opowiada o rywalizacji dwóch kobiet o względy brytyjskiej królowej Anny w XVIII wieku.
 7. „Emma” (2020) – komedia kostiumowa oparta na powieści Jane Austen, która opowiada historię młodej kobiety uwikłanej w miłosne intrygi.
 8. „Sex and the City” (1998-2004) – choć to serial telewizyjny, warto wspomnieć o tej ikonicznej produkcji, która śledzi życie czterech przyjaciółek w Nowym Jorku.
 9. „The Iron Lady” (2011) – biograficzny film opowiadający historię życia brytyjskiej premier Margaret Thatcher.
 10. „The Help” (2011) – dramat społeczny, który przedstawia opowieść o afroamerykańskich służących pracujących w domach białych rodzin w latach 60. XX wieku.

Pamiętaj, że gust filmowy jest subiektywny, więc warto sprawdzić opisy, recenzje i zwiastuny, aby wybrać filmy, które najbardziej Cię interesują. Przeglądaj ofertę filmów na platformie SkyShowtime, aby znaleźć więcej propozycji dla siebie.

Inne wrzutki