Najlepsze filmy na Netflix dla kobiet

Poniżej przedstawiamy kilka filmów na Netflix, które cieszą się popularnością wśród kobiet:

 1. „The Notebook” (2004) – romantyczna historia miłosna z Rachel McAdams i Ryanem Goslingiem.
 2. „To All the Boys I’ve Loved Before” (2018) – urocza komedia romantyczna oparta na powieści Jenny Han.
 3. „Crazy Rich Asians” (2018) – romantyczna komedia o miłości i rodzinie, której akcja toczy się wśród bogatych azjatyckich elit.
 4. „Little Women” (2019) – adaptacja klasycznej powieści Louisy May Alcott, opowiadająca historię czterech sióstr w czasach wojny domowej w Stanach Zjednoczonych.
 5. „Hidden Figures” (2016) – opowieść oparta na faktach o trzech afroamerykańskich matematyczkach pracujących dla NASA w czasach ruchu praw obywatelskich.
 6. „The Help” (2011) – dramat społeczny, który przedstawia opowieść o afroamerykańskich służących pracujących w domach białych rodzin w latach 60. XX wieku.
 7. „La La Land” (2016) – muzyczny romans z udziałem Emmy Stone i Ryana Goslinga, który zdobył wiele nagród.
 8. „The Devil Wears Prada” (2006) – komedia o młodej dziennikarce, która dostaje pracę asystentki u wymagającej redaktor naczelnej magazynu modowego.
 9. „The Holiday” (2006) – romantyczna komedia, w której dwie kobiety z różnych stron Atlantyku zamieniają się mieszkaniami na czas świąt Bożego Narodzenia.
 10. „Moje wielkie greckie wesele” (2002) – komedia o rodzinie Portokalos, której członkowie starają się zachować swoje greckie tradycje.

Pamiętaj, że gust filmowy jest subiektywny, dlatego warto przeczytać opisy, recenzje lub obejrzeć zwiastuny, aby wybrać filmy, które najbardziej Cię interesują.

Oto kolejne 10 propozycji filmów na Netflix dla kobiet:

 1. „Silver Linings Playbook” (2012) – romantyczna komedia-dramat z Jennifer Lawrence i Bradleyem Cooperem, opowiadająca historię dwóch osób zmagających się z problemami psychicznymi.
 2. „The Princess Diaries” (2001) – komedia dla młodzieży o nastolatce, która dowiaduje się, że jest księżniczką.
 3. „Legally Blonde” (2001) – komedia o pewnej blondynce, która zaskakuje wszystkich swoją inteligencją i determinacją, kiedy zostaje przyjęta na Harvard Law School.
 4. „Mamma Mia!” (2008) – film muzyczny oparty na piosenkach zespołu ABBA, w którym główna bohaterka próbuje odnaleźć swojego prawdziwego ojca przed swoim ślubem.
 5. „The Fault in Our Stars” (2014) – adaptacja bestsellerowej powieści Johna Greena, opowiadająca wzruszającą historię miłości dwóch nastolatków zmagających się z chorobą nowotworową.
 6. „Eat Pray Love” (2010) – film oparty na bestsellerowej książce Elizabeth Gilbert, w którym główna bohaterka wyrusza w podróż do Włoch, Indii i Indonezji w poszukiwaniu sensu życia.
 7. „Bridget Jones’s Diary” (2001) – komedia romantyczna opowiadająca o przygodach nieco nieudolnej, ale sympatycznej Bridget Jones, która prowadzi swój dziennik.
 8. „Pitch Perfect” (2012) – komedia muzyczna o akapeli dziewczynach, które walczą o zwycięstwo w konkursie wokalnym na uniwersytecie.
 9. „The Proposal” (2009) – romantyczna komedia, w której ambitna redaktorka wydawnictwa musi zainscenizować małżeństwo ze swoim asystentem, aby uniknąć deportacji.
 10. „The Sisterhood of the Traveling Pants” (2005) – film oparty na serii powieści, który opowiada historię czterech przyjaciółek, które odkrywają magiczną parę jeansów, które pasują każdej z nich, mimo różnic w rozmiarach i kształtach.

Mam nadzieję, że znajdziesz wśród tych propozycji coś, co Cię zainteresuje!

Inne wrzutki