Najlepsze filmy na HBO Max dla kobiet

Poniżej znajduje się lista filmów, które mogą Cię zainteresować:

 1. „Wonder Woman” (2017) – superbohaterski film akcji opowiadający o najsłynniejszej superbohaterce ze świata DC Comics.
 2. „Little Women” (2019) – adaptacja klasycznej powieści Louisy May Alcott, opowiadająca historię czterech sióstr w czasach wojny domowej w Stanach Zjednoczonych.
 3. „Gone Girl” (2014) – thriller psychologiczny oparty na powieści Gillian Flynn, który śledzi zaginioną żonę i podejrzanego męża.
 4. „Big Little Lies” (2017-2019) – choć to serial telewizyjny, a nie film, warto wspomnieć o tym dramacie, który skupia się na życiu grupy bogatych kobiet w kalifornijskim miasteczku.
 5. „The Devil Wears Prada” (2006) – komedia o młodej dziennikarce, która dostaje pracę asystentki u wymagającej redaktor naczelnej magazynu modowego.
 6. „A Star Is Born” (2018) – romantyczny musical o związku pomiędzy utalentowanym muzykiem, a młodą piosenkarką.
 7. „Thelma & Louise” (1991) – kultowy film, który opowiada historię dwóch przyjaciółek, które uciekają przed prawem i odkrywają swoją siłę.
 8. „Hidden Figures” (2016) – opowieść oparta na faktach o trzech afroamerykańskich matematyczkach pracujących dla NASA w czasach ruchu praw obywatelskich.
 9. „The Help” (2011) – dramat społeczny, który przedstawia opowieść o afroamerykańskich służących pracujących w domach białych rodzin w latach 60. XX wieku.
 10. „Sex and the City” (1998-2004) – choć to również serial telewizyjny, warto wspomnieć o tej ikonicznej produkcji, która śledzi życie czterech kobiet w Nowym Jorku.

Oto kolejne 10 propozycji filmów na HBO Max, które mogą zainteresować kobiety:

 1. „The Notebook” (2004) – romantyczna historia miłosna z Rachel McAdams i Ryanem Goslingiem.
 2. „The Shape of Water” (2017) – fantasy romantyczne opowiadające o niemej sprzątaczce, która zakochuje się w tajemniczym stworzeniu morskim.
 3. „Moulin Rouge!” (2001) – muzyczny romans, który przenosi widza do tętniącego życiem kabaretu w Paryżu.
 4. „Little Miss Sunshine” (2006) – komedia-dramat opowiadająca o niekonwencjonalnej rodzinie, która podróżuje razem, aby wesprzeć młodą córkę w konkursie piękności.
 5. „Kill Bill: Volume 1” (2003) i „Kill Bill: Volume 2” (2004) – dwuczęściowy film akcji o wojowniczce mścicielce, graną przez Uma Thurman.
 6. „Legally Blonde” (2001) – komedia o pewnej blondynce, która zaskakuje wszystkich swoją inteligencją i determinacją, kiedy zostaje przyjęta na Harvard Law School.
 7. „A League of Their Own” (1992) – film oparty na faktach, który opowiada historię żeńskiej ligi baseballowej powstałej w czasie II wojny światowej.
 8. „Ocean’s Eight” (2018) – akcji komedia, która jest spin-offem serii filmów „Ocean’s”, skupiająca się na zespole kobiet planujących spektakularną kradzież.
 9. „Crazy, Stupid, Love.” (2011) – romantyczna komedia, która śledzi zawiłe relacje miłosne kilku bohaterów.
 10. „The Sisterhood of the Traveling Pants” (2005) i „The Sisterhood of the Traveling Pants 2” (2008) – seria filmów opowiadająca o przyjaźni czterech dziewczyn i magicznych spodniach, które łączą je na odległość.

Pamiętaj, że gust filmowy jest subiektywny, więc warto sprawdzić opisy, recenzje i zwiastuny, aby wybrać filmy, które najbardziej Cię interesują. Przeglądaj ofertę filmów na platformie HBO Max, aby znaleźć więcej propozycji dla siebie.

Inne wrzutki